Haberler

ESMRMB Yıllık Toplantılarında Sözel Bildiri Sunacak Araştırmacılara Maddi Destek Verilecektir

2013 yılında; 20-26 Nisan'da Salt Lake City, Utah, ABD'de yapılacak International Society for Magnetic Resonance in Medicine (ISMRM) ve 3-5 Ekim'de Toulouse, Fransa'da yapılacak olan European Society for Magnetic Resonance in Medicine and Biology (ESMRMB) yıllık toplantılarında sözel bildiri sunacak araştırmacıların aşağıdaki kurallar çerçevesinde desteklenmesi TMRD yönetim kurulu tarafından kararlaştırılmıştır.

 

  1. 20-26 Nisan 2013'de Salt Lake City, Utah, ABD'de yapılacak International Society for Magnetic Resonance in Medicine (ISMRM) yıllık toplantısında sözlü bildiri sunacak üç araştırmacı 1000’er Amerikan doları (biner Amerikan Doları) maddi katkı ile desteklenecektir.
  2. 3-5 Ekim'de Toulouse, Fransa'da yapılacak olan European Society for Magnetic Resonance in Medicine and Biology (ESMRMB) yıllık toplantısında sözlü bildiri sunacak üç araştırmacı 500’er Euro (beşyüzer Euro) maddi katkı ile desteklenecektir.
  3. Sunulacak sözlü bildirinin söz konusu toplantıda sunulmak üzere kabul edilmiş olması gereklidir.
  4. Araştırma Türkiye’de yapılmış olmalı, daha önce her hangi bir dergide yayımlanmamış olmalı ve ilk kez bir kongrede sunulan özgün bir araştırma olmalıdır.
  5. Birden fazla sözlü bildirisi kabul edilen araştırmacı en fazla bir kez maddi katkı ile desteklenecektir.
  6. Başvurular arasından desteklenecek üç araştırmacının seçimi TMRD yönetim kurulu tarafından yapılacaktır.
  7. Desteklenecek araştırmacı TMRD üyesi olmalıdır.
  8. Maddi katkı ödemesi ilgili kongredeki sunumdan sonra olacaktır. 
  9. Başvurular aşağıdaki adrese yapılmalıdır:

Türk Manyetik Rezonans Derneği

Akın Simav mah. No 460

Kat 5 Daire 5

Karataş-İZMİR

Tel: 0232-4467596